Prosím nepoužívať vulgárne slová a meno Božie vyslovovať s patričnou úctou !


Kniha návštev

Dátum: 14.11.2017

Vložil: Gabriela Katarína

Titulok: Prosba

Svätá Rita, pokorne a vrúcne Ťa prosím o príhovor u nášho Nebeského Otca za zdravie, lásku a pokoj v mojej rodine, ako aj nájdenie vhodného zamestnania v mieste bydliska pre mňa, vyriešenie zlej finančnej situácie. PBZ.

Odpovedať

—————

Dátum: 09.10.2017

Vložil: Jozefína

Titulok: Prosba


Sv.Rita, patronka v neriešiteľných situáciách, pomôž nám, aby môj manžel našiel prácu, kde
by nepracoval v nedeľu a prikázaný sviatok, pretože sú to dni, ktoré majú byť zasvätené
Pánu Bohu. Aby mohol ísť v nedeľu a sviatok na sv. omšu. Pán Boh zaplať.


Odpovedať

—————

Dátum: 23.08.2017

Vložil: Zuzana

Titulok: dakujem za všetko

sv. Rita dakujem za všetko

Odpovedať

—————

Dátum: 22.08.2017

Vložil: Mária

Titulok: Prosba

Sv.Rita vrúcne Ťa prosím o príhovor u Pána Boha za moje deti,ktoré blúdia v tme a nevedia nájsť správnu cestu.Nech sa stane Božia vôľa.

Odpovedať

—————

Dátum: 15.08.2017

Vložil: katka

Titulok: PROSBA

svata Rita prosim za uspesnu operaciu pre tetu Mariu .Prosim za jej uzdravenie.Prosim vypocuj moju prosbu...prosim

Odpovedať

—————

Dátum: 02.07.2017

Vložil: Františka

Titulok: Pokorná prosba o pomoc za uzdravenie

Sv, Rita, úprimne a s pokorou Ťa prosím o uzdravenie mojej rodinnej známej, ktorá je vážne chorá a má maličké deti. Prosím za jej rodinu, aby to všetko trpezlivo znášali a verili Tebe aj nášmu Pánovi. Ona ako dieťa stratila mamu a je veľmi dobrou a obetavou matkou, prosím zachraň ju, úpenlivo a s bolesťou v srdci Ťa prosím

Odpovedať

—————

Dátum: 21.06.2017

Vložil: Mária

Titulok: Prosba

Sv. Rita, prosím o požehnanie, uzdravenie a záchranu mojej rodiny o napravenie vzťahov medzi deťmi, prosím o lásku v mojej rodine.
Srdečne Pán Boh zaplať.

Odpovedať

—————

Dátum: 16.06.2017

Vložil: Lˇuba

Titulok: Prosba

Sv. Rita vrucne a s pokorou ta prosim a oroduj u nasho Pana za zdravie-vyliečenie mojej dcerky ,za moju rodinku a dobrych partnerov pre moje deti.Prosim ta rac vypocut moje prosby

Odpovedať

—————

Dátum: 16.06.2017

Vložil: Monika Maria

Titulok: povolanie / manzelstvo

Sväta Rita, patronka nemoznych situacii, prosim vypocuj moju dlhorocnu modlitbu za to, aby som v tomto roku konecne spoznala kde je moje miesto v zivote. Mojou tuzbou je vydat sa a mat svätu rodinu. Prosim ak je to v sulade s Bozim planom, nech mi On pozehna a posle v tomto milostivom roku Fatimy sväteho manzela, s ktorym budeme möct spolocne nasledovat Pana a mat este deti, ktore budeme viest k Bohu. Prosim o takeho ako bol sv. Jozef. Vdaka Ti dobry Boze.

Odpovedať

—————

Dátum: 01.06.2017

Vložil: Darina

Titulok: Prosba

Svatá Rita, prosím , oroduj u nášho Pána Ježiša, za mojho syna Vlasťa za jeho obrátenie a o Dary Ducha svatého preneho. Dakujem a Pán Boh zaplat.

Odpovedať

—————

Dátum: 23.05.2017

Vložil: Jana

Titulok: Prosba

Svätá Rita, vrúcne Ťa prosím, oroduj za moje krstné deti, aby našli dobrú prácu a boli zdravé. Na Tvoj mocný príhovor prosím za Ondreja, aby sa zmenil, vyriešil si ubytovanie a našiel zmysel života a sestru, aby mala rada všetkých ľudí a bola so svojou rodinou zdravá. Pán Boh zaplať!

Odpovedať

—————

Dátum: 10.05.2017

Vložil: Gabriela

Titulok: Vrúcne prosím

Pokorne a vrúcneŤa prosím sv. Rita daj synovi rozum, silu, vôľu a snahu zbaviť sa závislostí a nájsť si prácu, pre muža vyprosujem vôľu zbaviť sa alkoholizmu a prosím, aby plánovaná operácia manžela dňa 6.06. bola úspešná. Ešte vyprosujem zdravie, pokoj, lásku a porozumenie v našej rodine. Ďakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 07.05.2017

Vložil: Mária

Titulok: Prosba.

Sv.Rita prosím Ta ochraňuj moju rodinu ,prosím o uzdravenie, ochráň nás od neprajníkov a pomôž nám v spravodlivé vysporiadanie majetku.Srdečne Pán Boh zaplať.

Odpovedať

—————

Dátum: 01.05.2017

Vložil: kaka

Titulok: prosba

sv.RITA,prosím o Tvoje mocné orodovanie u P.Ježiša,za moje uzdravenia z depresii,strachu,zo všetkých závislosti môjho života,Mamička Maria skry ma pod svoj plášť ochrany,vďaka ti Bože.

Odpovedať

—————

Dátum: 20.04.2017

Vložil: Milan

Titulok: Prosba

Sv. Rita, Pater Pio, Juda Tadeáš a Anton Paduánsky, vyproste zdravie pre moju manželku, ktorá sa dnes dožila 69. rokov. Pre mojich troch synov, aby žili bratskú lásku, za mojich vnukov, nech vyrastú z nich dobrí ľudia, za moje nevesty, zdravie pre mojich súrodencov a nakoniec prosím Matku Sedembolestnú o úľavu v mojej bolesti. Prosím veľa, lebo Ty Pane nám kážeš, aby sme tak Ťa žiadali. Nech je pozdravená a uctievaná najsvätejšia Trojica až na veky.

Odpovedať

—————